O ZNAČCE

FILOSOFIE a DNA společnosti

Příběh společnosti Trezeta® se zrodil ve dvacátých letech z rukou Vittoria Zizzoly, který začal vyrábět 5 až 10 bot týdně ve své malé dílně v Crespano del Grappa (TV).

Vittorio jezdil na kole do kopců Montebelluna a prodával své boty rodinám, farmářům, horolezcům. Jeho boty si během krátké doby získaly prestižní pověst. Tradice pana Zizzoly pokračovala dále a v šedesátých letech dala život nezávislé značce Trezeta®. V průběhu let značka vyvinula svou produktovou řadu tak, aby zahrnovala všechny kategorie uživatelů v oblasti outdooru. Pro ty, kdo mají rádi mírný trekking až po působivé výstupy Hanse Kammerlandera.

MGM

Začátkem roku 2002 byl produkt Trezeta® získán společností MGM, která stále sleduje strategii kvality a inovací, přičemž vždy věnuje pozornost potřebám a očekáváním zákazníků. Tento moderní trend společnost Trezeta® přijala v letech 2000.

Koncept „O chůzi“ spočívá v pojetí chůze a pěší turistiky jako impulsu k dobrodružství nebo jednodušeji jako každodenní volby pro zdraví a pohodu. Chůze znamená být naživu, mít myšlenky a nápady a dobrou náladu. Díky nové kampani „Natural Attitude“ rozšiřuje Trezeta® své obzory o kolekci, která je více orientovaná na přírodu a cestování.

Turistická obuv  jsou zároveň stylové a nabízí prvotřídní komfort. Snoubí se v nich technické přednosti spolu se vzhledem a stylem.

 

 

BUDOUCNOST


Trezeta vešla do povědomí díky svým velmi ambiciozním cílům: proměnit inovace v její hlavní „produkt“. „Inovovat“ znamená především postupovat vpřed s dobou, zároveň ale s udržením své  jedinečné identity. Schopnost udržet a přenést to, co již existuje a také transformovat to nejlepší v novou přidanou hodnotu. To vše je velkou výzvou, která však přináší úspěchy!

 

Takto se zrodil svět Travel & Lifestyle Trezeta. Její příběh je o cestování, navrhování nového stylu a interpretací.
Trezeta si udržuje svou jedinečnost jak v městském prostředí, tak už v extrémnějších zimních podmínkách.
Jemné materiály, čistý design a jedinečnost vás zavedou do každodenního dobrodružství.

Trezeta® se stává skutečným životním stylem a klíčem ke skvělé náladě!


Vyberte si nové cíle a vykročte bezpečný krokem. Cestujte s Trezetou.